Шрами у дітей

Шрами у дітей

  • Posted by vkuznetsova
  • On 12.08.2020
  • 0 Comments

Діти більш схильні до пошкодження шкірних покривів через підвищену активність. На місці, де була пошкоджена шкіра, утворюється сполучна тканина, яка і являє собою рубець.

У деяких випадках шрами в дітей можуть бути слабовираженими, блідим і непомітним, проте бувають випадки, коли рубці помітно виділяються на загальному тлі шкірного покриву. Найчастіше шрами у дітей сильно виражені через генетичну схильність. Сполучні тканини, що утворилися на місці рани, набагато щільніші за шкіру, вони мають червоний або синюватий колір.

Шрами, які виникають на видимих місцях або рухомих частинах тіла, можуть принести ряд неприємностей як дітям, так і їхнім батькам. Одним з основних факторів, що завдає незручності, є неприємний зовнішній вигляд. Помітні рубці в дітей можуть стати причиною розвитку комплексу неповноцінності та інших психологічних розладів. Більше того, у місці утворення рубця дитина може відчувати свербіж, печіння, стягнутість. Постійно торкаючись місця новоутворення, діти можуть занести інфекцію, що потім може вплинути на тривалість лікування.

Лікування шрамів у дітей, як і у дорослого, дуже важливо розпочати вчасно. Шліфування, хірургічне висічення та видалення лазером не підходять, оскільки процедури досить болючі. Тому рекомендується використовувати силіконові гелі від шрамів у дітей.

Наскар – сучасний силіконовий гель для нормалізації регенерації шкіри та досягнення оптимального естетичного виду рубця. Гель не тільки ефективний, але й зручний у застосуванні, що дуже важливо, якщо мова йде про використання дитині:

 Одноразове нанесення гелю підтримує водний баланс у шкірі протягом 24 годин, що перешкоджає появі сухості та свербежу.

 Засіб швидко висихає після нанесення, не залишає слідів на одязі та може використовуватись під сонцезахисний крем.

 Гель легко наноситься на уражену поверхню шкіри великих розмірів та досить економічний в використанні.

 Силіконове покриття перешкоджає розростанню рубця та зменшує відчуття дискомфорту.

Тому, в першу чергу, батькам не потрібно панікувати, а якнайшвидше розпочати лікування рубців у дитини. Для усунення шрамів не варто вдаватися до народних засобів, косметологічного та хірургічного втручання, рекомендується використовувати силіконові гелі, які відомі своєю ефективністю та зручним застосуванням.

 

0 Коментарі