Розтяжки після пологів: на якийсь час, чи назавжди?
- Posted by vkuznetsova
- On 23.10.2018
- 0 Comments
Розтяжки, незалежно від місця їх виникнення – натяк на глибоке пошкодження волокон колагену та еластину, які виконують дві важливі ролі у шкірі: структурну та підтримуючу. Зруйновані клітини, які беруть безпосередню участь у виробництві волокон, не в змозі забезпечити оновлення волокон. На руйнування клітин впливають суттєві коливання ваги, що спричиняє зміни фігури.
Колаген, що блокується кортизолом, стає більш крихким; крім того, у періоди гормональних змін, його рівень у крові підвищується, унаслідок чого й утворюються розтяжки (стрії).
Найчастіше жінки готові до того, що з’являться розтяжки після пологів, і сучасна косметологія пропонує ряд способів, здатних повернути шкірі естетичний вигляд.
Розтяжки після пологів та механізми їх утворення
Коли шкіра за досить нетривалу годину через гормональну перебудову шкіра розтягується, кулі, розташовані біля поверхні шкірного покриву, стають тоншими. Навіть несуттєві навантаження провокують надриви, які потім замінює сполучна тканина.
Причини появи розтяжок:
– різкий набір ваги;
– ендокринологічні захворювання;
– перехідний вік (стрії зростання).
Як працює силіконовий гель Наскар від розтяжок?
– тонкий шар гелю допомагає нормалізувати цикл синтезу колагену;
– поліпшує регенерацію шкірного покриву;
– покращує метаболізм сполучних тканин та нормалізує роботу клітин епідермісу та дерми;
– підвищує пружність шкіри, завдяки чому розтяжки стають менш вираженими;
– зручний у застосуванні: наноситься 1 раз на добу.
✓ Спорт. Регулярні фізичні навантаження допомагають підтримувати шкіру в тонусі, а вага у допустимих для вас рамках. Розтяжки, які вже сформувалися, спорт не прибере, але чудово попередить появу нових. Після народження малюка повертатися до занять ви можете вже через 2-3 місяці.
✓ Не заощаджуйте на нижній білизні! Бандаж – незамінний елемент для жінки, яка щойно стала мамою. Не секрет, що під час вагітності та лактації молочні залози збільшуються у розмірі, а отже потребують додаткової підтримки. Якщо ігнорувати цей момент, розтяжок не уникнути.
✓ Вакуумний масаж. Ефективність методу полягає у «всмоктуванні» шкіри: так покращується її стан, він також сприятливо позначається на м’язових тканинах та стан судин. Ефект масажу обумовлений перепадами тиску в тканинах, які зміцнюють судини та сприяють регенерації шкіри. До цього методу можуть вдаватися жінки, у яких закінчився післяпологовий період.
✓ Спеціальні засоби від розтяжок. Найчастіше у складі кремів ви знайдете еластин, колаген, ретиноїди та вітамін Е. Вони пом’якшують шкіру та освітлюють розтяжки після пологів.
-
-
-
Якщо ви віддаєте перевагу лікувальним мазям, уникайте препаратів, у складі яких є гормони: вони можуть провокувати розвиток нових розтяжок!
-
-
0 Коментарі